כניסה למערכת יהל / כניסה למערכת יובל  [ללקוחות החברה בלבד]    |

סקרי אנרגיה

ארגונים מבצעים סקרי אנרגיה על מנת לעמוד בתקנה המחייבת של משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים לביצוע סקר אנרגיה אחת ל- 4.5 שנים. לכל ארגון הצורך אנרגיה בכמות של מעל 1,250 טון שווה ערך נפט (טשע"נ). ועל מנת להשיג חיסכון בצריכות והוצאות האנרגיה של הארגון. רצוי להיעזר במחשבון האנרגיה המוצג מצד שמאל לצורך חישוב צריכת האנרגיה השנתית הכוללת בארגונך.

חברת גדיר הנדסה מבצעת במסגרת סקר האנרגיה ניתוח מעמיק בתחום ההנדסי, התפעולי והכלכלי של תשתיות האנרגיה בארגון. הסקר מתייחס לצרכני האנרגיה המרכזיים בארגון כגון:

מערכות קור: צ'ילרים יט"אות, מזגנים, מערכות קירור ואוורור וכד'.
מערכות חום: קיטור, תנורים, חימום מים וכד'.
מערכות כוח: מנועים ומשאבות.
מערכות תאורה: פנימיות וחיצוניות.
מערכות אוויר דחוס וואקום: מדחסי אוויר ומשאבות וואקום.
מכונות ואמצעי ייצור שונים.
מערכות מחשוב: מחשבים, חוות שרתים ואמצעי גיבוי.

לגדיר הנדסה ידע ייחודי וניסיון רב שנצבר לאורך שנים רבות בביצוע מאות סקרי אנרגיה וכן ציוד מדידה מגוון המאפשר לבצע שורה ארוכה של מדידות הנדסיות רציפות כגון: מדידות טמפ', לחצים, ספיקות, הספקים וכדומה. מדידות אלו מאפשרות לבחון לעומק את הפעילות הקיימת של תשתיות האנרגיה בארגון ולזהות במדויק את הנקודות בהן אפשר להתייעל אנרגטית. בנוסף למדידות אנו מבצעים ניתוח של צריכות האנרגיה ההיסטוריות של הארגון על מנת לזהות מגמות בצריכה, התפלגויות בצריכה לפי צרכני אנרגיה שונים, וניתוח צריכות אנרגיה סגוליות.

גדיר הנדסה, כגורם אובייקטיבי לחלוטין ונקי מכל שיקולים זרים, ממליצה בסוף הסקר על שורת המלצות אופרטיביות להתייעלות אנרגטית בארגון ומנתחת את כדאיותם הכלכלית (זמן החזר השקעה). הסקר מאפשר עמידה בתקנות ומהווה בסיס טוב להכנת מפת דרכים ותוכנית עבודה להתייעלות אנרגטית בארגון לשנים הבאות.
גדיר הנדסה מבצעת גם סקרי אנרגיה ייעודיים המתמקדים בתשתית אנרגיה אחת בארגון כגון: סקר למערכת הקיטורסקר למערכות מיזוג האוויר או סקר למערכות האוויר הדחוס בארגון.

נשמח לתאם איתך פגישה בארגונך, ללא כל התחייבות, על מנת להציג בפניך ביתר פירוט כיצד ניתן להתייעל אנרגטית בארגונך.

מחשבון לחישוב צריכת אנרגיה שנתית בארגון

סוג האנרגיה יחידת מדידה צריכה שנתית
חשמל קוט"ש
מזוט טון
סולר ליטר
גפ"מ טון
גז טבעי MMbtu
בנזין ליטר
סה"כ אנרגיה טשע"נ
קיימת חובת ביצוע סקר אנרגיה חמש-שנתי (לפי התקנות)
קיימת חובת מינוי ממונה אנרגיה (לפי התקנות)

מלאו את הפרטים ונשמח לעמוד לרשותכם

עוד בקטגוריה זו –